Apto Com Piscina, Churrasqueira, Ar Condicionado
| Wi-Fi | 24-timmars tjänster 24-timmars reception | Simbassäng Utomhusbassäng |
| Privat strand Strand | Aktiviteter Kanotpaddling Cykling Badminton | Rullstolspassage Rullstolstillgänglighet |
| Luftkonditionering | Husdjur Husdjur tillåtna |
Lägenheten Apto Com Piscina, Churrasqueira, Ar Condicionado Praia Grande med 1 sovrum, som har plats för upp till 5 gäster, ligger ganska nära Praia Grande. Gästerna kan använda Wi Fi och en parkering. Det finns också cykeluthyrning.
Den här 60 m² stora lägenheten erbjuder boende i strandområdet, inom 4 km från Parque Leopoldo Estásio Vanderlinde. Gästerna kommer också att hitta Yemanja statue, ungefär 10 minuters bilresa bort. Lägenheten Apto Com Piscina, Churrasqueira, Ar Condicionado ligger inom 2 km från Feira de Artesanato do Bairro Ocian.
Boendet har balkong, terrass och vardagsrum med luftkonditionering som garanterar en bekväm vistelse. En separat toalett och en dusch erbjuds i lägenheten och garanterar en bekväm vistelse.
Det här boendet erbjuder kylskåp, ugn och köksredskap för gästerna. Busshållplatsen Ponto Intermunicipais e Municipais är belägen i närheten av lägenheten. När du bor i lägenheten Apto Com Piscina, Churrasqueira, Ar Condicionado kan du också delta i aktiviteter som kanotpaddling, grästennis och cykling. Lägenheten har en terrass.
- Lokala sevärdheter
- Mercado de Peixe Ocian2062 km
- Cemiterio Municipal “Morada da Grande Planicie”1361 km
- Praia Tupy755 km
- Seara Espirita "Irma Scheilla"1439 km
- Praia Grande440 km
- Praia Ocian2042 km
- Fish Market2052 km
- Supermercado Ondas Praia Grande737 km
- Praia da Vila Tupi681 km
- Flygplatser
- São Paulo-Congonhas flygplats73 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Helt rökfritt
- Wi-Fi
- Parkering
- 24-timmars reception
- Husdjur tillåtna
- Rum/faciliteter för funktionshindrade
- Rullstolstillgänglighet
- 24-timmars säkerhet
- Privat strand
- Hiss
- Rökdetektorer
- Brandsläckare
Mat och drycker
- Köksgeråd
Aktiviteter och avkoppling
- Utomhusbassäng
- Strand
- Strandparasoll
- Solsängar
- Trädgård
- Grill faciliteter
- Kanotpaddling
- Cykling
- Tennis
- Badminton
- Grunda delen
Service
- Flygplatstransfer (mot avgift)
- Utflykts-/biljettservice
På rummet
- Luftkonditionering
- Terrass
- Matbord
- Tvättmaskin
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Vad kostar det att boka lägenheten Apto Com Piscina, Churrasqueira, Ar Condicionado?
Priset för att boka lägenheten Apto Com Piscina, Churrasqueira, Ar Condicionado är 516$. - ❓
Var kan vi parkera vårt fordon på den strandnära lägenheten Apto Com Piscina, Churrasqueira, Ar Condicionado?
På den strandnära lägenheten Apto Com Piscina, Churrasqueira, Ar Condicionado finns gratis privat bilparkering där du kan parkera din bil. - ❓
Hur långt är São Paulo-Congonhas från lägenheten Apto Com Piscina, Churrasqueira, Ar Condicionado?
Det är 75 km mellan São Paulo-Congonhas och lägenheten Apto Com Piscina, Churrasqueira, Ar Condicionado. - ❓
Finns det någon kollektivtrafik i närheten av den här strandnära lägenheten?
Den närmaste busshållplatsen är Ponto Intermunicipais som ligger ungefär 10 minuter till fots från den här strandnära lägenheten. - ❓
Kan vi ta med oss våra husdjur till lägenheten?
Gästerna kan bo på lägenheten med sina husdjur. - ❓
Vad är lägenheten Apto Com Piscina, Churrasqueira, Ar Condicionados storlek?
Lägenheten Apto Com Piscina, Churrasqueira, Ar Condicionados yta är 60 kvadratmeter.